» » Страница 6
Студент отримує другу вищу освіту за контрактом та мешкає в гуртожитку, чи має він право на включення вартості такого навчання та проживання до податкової знижки?
12 ноября 2015
264

Студент отримує другу вищу освіту за контрактом та мешкає в гуртожитку, чи має він право на включення вартості такого навчання та проживання до податкової знижки?

Відповідно до пп.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти, для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї
Які документи має подати платник податку до контролюючого органу щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки, щодо суми коштів, сплачених за навчання?
12 ноября 2015
255

Які документи має подати платник податку до контролюючого органу щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки, щодо суми коштів, сплачених за навчання?

Фізична особа, яка має право скористатися податковою знижкою щодо суми коштів, сплачених за навчання, на вимогу контролюючого органу, крім декларації про майновий стан і доходи, надає: відповідні платіжні та розрахункові документи, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери; договір з навчальним закладом; довідку про отримані у звітному році доходи; документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або
Яку максимальну суми сплати за навчання має право включити фізособа до податкової знижки у зменшення оподаткованого доходу?
12 ноября 2015
258

Яку максимальну суми сплати за навчання має право включити фізособа до податкової знижки у зменшення оподаткованого доходу?

Фізична особа має право включити до податкової знижки суму сплати за навчання, що не перевищує розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень, в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.
С какого периода по прибыли авансовые взносы можно не уплачивать?
05 ноября 2015
310

С какого периода по прибыли авансовые взносы можно не уплачивать?

Налоговики в письме от 21.10.2015 г. № 38881/7/99-99-15-02-01-17 подтвердили свою точку зрения относительно периода, с которого плательщик налога на прибыль имеет право не уплачивать авансовые взносы.
Як довго платник повинен зберігати документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків, у тому числі, коли його перевірка не проводилась більше 3 років?
05 ноября 2015
245

Як довго платник повинен зберігати документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків, у тому числі, коли його перевірка не проводилась більше 3 років?

Документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків і зборів, повинні зберігатися 3 роки. Після закінчення строків зберігання документів суб’єкт господарювання, в установленому законодавством порядку передає їх до архіву.
Чи має право платник податків під час проведення перевірки його діяльності використовувати відеозасоби?
05 ноября 2015
273

Чи має право платник податків під час проведення перевірки його діяльності використовувати відеозасоби?

За своєю правовою природою проведення громадянами аудіо- та відеофіксації дій працівників органів Державної фіскальної служби є фактично одержанням, збиранням і створенням інформації про діяльність органів державної влади, їх окремих посадових осіб при виконанні покладених на них обов’язків.
Підкажіть, будь ласка, в якому порядку і куди звертатися за поверненням сплаченої суми штрафу? І чи взагалі потрібно її сплачувати?
04 ноября 2015
317

Підкажіть, будь ласка, в якому порядку і куди звертатися за поверненням сплаченої суми штрафу? І чи взагалі потрібно її сплачувати?

Підпунктом 35 пдрозділу 10 р. ХХ ПКУ передбачено, що до 31 грудня 2016 року включно, платникам податків, обсяг доходів та/або операцій яких за попередній (звітний) рік складав менше 20 млн гривень, штрафні (фінансові) санкції, нараховані на суму податкового зобов’язання, яку платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення в терміни, визначені ПКУ, скасовуються протягом 10 днів з дня сплати такого податкового зобов’язання. Підкажіть, будь ласка, в якому порядку і куди
У який строк контролюючі органи повинні розглянути звернення громадянина?
04 ноября 2015
236

У який строк контролюючі органи повинні розглянути звернення громадянина?

Згідно зі ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» (далі – Закон) звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що
Чи може платник податку отримати податкову консультацію від контролюючих органів в електронній формі?
04 ноября 2015
230

Чи може платник податку отримати податкову консультацію від контролюючих органів в електронній формі?

Відповідно до п. 52.1 ст. 52 Податкового кодексу України за зверненням платників податків контролюючі органи надають їм безоплатно консультації з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.
Фізособа – підприємець має намір оформити довіреність на представництво своїх інтересів в контролюючих органах іншою особою. Чи передбачені особливості складення довіреності у цьому випадку?
04 ноября 2015
210

Фізособа – підприємець має намір оформити довіреність на представництво своїх інтересів в контролюючих органах іншою особою. Чи передбачені особливості складення довіреності у цьому випадку?

Відповідно до п.19.2 ст.19 Податкового кодексу України, представниками платника податків визнаються особи, які можуть здійснювати представництво його законних інтересів та ведення справ, пов’язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Довіреність, видана платником податків - фізичною особою на представництво його інтересів та ведення справ, пов’язаних із сплатою податків, має бути засвідчена відповідно до чинного законодавства.
banner

banner

Наши Группы