» » Страница 7
Які встановлено вимоги до оформлення запиту на отримання публічної інформації в контролюючих органах?
04 ноября 2015
395

Які встановлено вимоги до оформлення запиту на отримання публічної інформації в контролюючих органах?

Запит на інформацію має містити: - ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є; - загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; - підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
Чи має право суб’єкт господарювання ознайомитись зі своєю обліковою справою, яка знаходиться в контролюючому органі?
04 ноября 2015
189

Чи має право суб’єкт господарювання ознайомитись зі своєю обліковою справою, яка знаходиться в контролюючому органі?

Представник суб’єкта господарювання за відповідним запитом, а саме фізична особа – підприємець чи фізична особа, яка має право представляти юридичну особу без довіреності згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або особа, якій надана у встановленому порядку довіреність фізичною особою – підприємцем чи юридичною особою, має право ознайомитись з документами своєї облікової справи, яка знаходиться в контролюючому органі за місцем обліку та отримати
Підприємство отримало від контролюючого органу податкову вимогу. Чи має воно право її оскаржити?
04 ноября 2015
255

Підприємство отримало від контролюючого органу податкову вимогу. Чи має воно право її оскаржити?

Відповідно до п. 59.1 ст. 59 Податкового кодексу України (ПКУ) у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов’язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Чи може платник податків оскаржити в одній скарзі декілька рішень контролюючого органу?
04 ноября 2015
267

Чи може платник податків оскаржити в одній скарзі декілька рішень контролюючого органу?

Платник податків може оскаржити в одній скарзі всі рішення контролюючого органу, оскільки чинним законодавством не встановлено таких обмежень.
Які права платників подтків передбачені законодавством?
04 ноября 2015
347

Які права платників подтків передбачені законодавством?

Відповідно до ст.17 Податкового кодексу України платник податків має право: - безоплатно отримувати у контролюючих органах, у тому числі і через мережу Інтернет, інформацію про податки та збори і нормативно-правові акти, що їх регулюють, порядок обліку та сплати податків та зборів, права та обов'язки платників податків, повноваження контролюючих органів та їх посадових осіб щодо здійснення податкового контролю;
Я пенсіонер (отримую пенсію) та продавжую працювати. Чи маю я право на податкову соціальну пільгу?
04 ноября 2015
226

Я пенсіонер (отримую пенсію) та продавжую працювати. Чи маю я право на податкову соціальну пільгу?

Фізична особа, яка одночасно з доходами у вигляді пенсії з Пенсійного фонду України отримує доходи у вигляді заробітної плати, має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги за умови дотримання вимог пп.169.1 ст.169 Податкового кодексу України та подання роботодавцю заяви про застосування пільги.
Чи має право уповноважена особа юридичної особи підписати заяву за ф. №1-ОПП у разі тимчасової відсутності керівника?
04 ноября 2015
421

Чи має право уповноважена особа юридичної особи підписати заяву за ф. №1-ОПП у разі тимчасової відсутності керівника?

Уповноважена особа юридичної особи у разі тимчасової відсутності керівника має право підписати заяву за ф. №1-ОПП на підставі довіреності від імені юридичної особи за умови, що така довіреність видана органом юридичної особи або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами, та скріплена печаткою такої юридичної особи.
Чи може підприємство подавати до контролюючого органу в електронному вигляді заяви за ф.№1-ОПП, ф.№5-ОПП, ф.№8-ОПП та повідомлення за ф.№20-ОПП?
04 ноября 2015
276

Чи може підприємство подавати до контролюючого органу в електронному вигляді заяви за ф.№1-ОПП, ф.№5-ОПП, ф.№8-ОПП та повідомлення за ф.№20-ОПП?

Можливості подання в електронному вигляді платниками податків заяв за ф. №1-ОПП, ф. №5-ОПП, ф. №8-ОПП та повідомлення за ф. №20-ОПП, форми яких затверджені наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів», не передбачено.
Чи існують вимоги до оформлення письмових звернень громадян до органів ДФС?
04 ноября 2015
350

Чи існують вимоги до оформлення письмових звернень громадян до органів ДФС?

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення).
Мною була надіслана поштою скарга в податкову інспекцію. Чи маю я право наддати додаткову інформацію до скарги?
04 ноября 2015
378

Мною була надіслана поштою скарга в податкову інспекцію. Чи маю я право наддати додаткову інформацію до скарги?

Відповідно до ст.18 Закону країни «Про звернення громадян» громадянин, який звернувся із заявою чи скаргою до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, засобів масової інформації, посадових осіб, має право: 
banner

banner

Наши Группы