» » Коли платники єдиного податку звільняються від його сплати
ornament-full-title

Коли платники єдиного податку звільняються від його сплати

ornament-full-title
ДПІ у Київському районі Головного управління ДФС в Одеській області нагадує платникам податків щодо  норм п. 295.5 ст. 295 Податкового кодексу України (ПКУ), яким встановлено виняткове право платників єдиного податку першої та другої груп (що визначені у підпунктах 1–2 п. 291.4 ст. 291 розділу ХІV ПКУ), які не використовують працю найманих осіб, на звільнення від сплати єдиного податку виключно в таких випадках:
- на період щорічної відпустки тривалістю один календарний місяць на рік, інформація про період якої вказується у відповідній заяві, що подається до органу державної податкової служби у довільній формі (згідно підпункту 298.3.2 пункту 298.3 статті 298 розділу ХІV ПКУ);
- на період хвороби, обов’язково підтвердженої копією листка (листками) непрацездатності, за умови, що хвороба триває не менше 30 календарних днів. При цьому інформація про термін тимчасової втрати працездатності вказується у відповідній заяві, що подається до органу державної податкової служби у довільній формі (згідно підпункту 298.3.2 пункту 298.3 статті 298 розділу ХІV ПКУ) з обов'язковим доданням копії листка непрацездатності.
Зауважимо, що згідно із п. 295.6 ст. 295 ПКУ вищезазначені суми єдиного податку, сплачені відповідно до п. 295.5 ст. 295 ПКУ підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку за заявою платника єдиного податку. А помилково та/або надміру сплачені суми єдиного податку підлягають поверненню платнику в порядку, встановленому Податковим кодексом України.

Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області

flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы