» » «Пряма» телефонна лінія на тему: «Авансові внески з податку на прибуток»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему: «Авансові внески з податку на прибуток»

ornament-full-title

05.02.2014 року з 15:00 до 16:00години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником відділу податку на прибуток ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Гавриловською О. М. на тему: «Авансові внески з податку на прибуток» за тел. (0482)495-067.

Питання: Яка відповідальність передбачена у разі порушення термінів сплати авансових внесків?
Відповідь: Оскільки авансові внески вважаються узгодженими грошовими зобов*язаннями, за їч несплату або несвоєчасну сплату платники несуть відповідальність, передбачену статтею 126 Податкового кодексу України. Так у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом визначених строків, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
-10 відсотків погашеної суми податкового боргу – при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати грошового зобов’язання;
20 відсотків погашеної суми податкового боргу – при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання. Крім цього, на суму податкового боргу нараховується пеня за кожен день прострочення з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Нацбанку (підпункт 129.1.1 пункт 129.1 стаття 129 Податкового кодексу України).

 

График приема граждан в налоговой инспекции Одессы Киевского района

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області

flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы