» » До кінця 2014 року можна надати органам Міндоходів податкову декларацію на отримання податкової знижки
ornament-full-title

До кінця 2014 року можна надати органам Міндоходів податкову декларацію на отримання податкової знижки

ornament-full-title
Податковим кодексом України передбачена можливість подання громадянами декларації про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки. Для цього необхідно заповнити та подати до органів доходів і зборів області за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію).
Разом із декларацією подаються документи для підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки. Перелік таких витрат платника визначено статтею 166 Податкового кодексу України.
У разі якщоплатник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
За інформацією управління оподаткування доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у Київському районі м. Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області з початку року громадянами вже подано 23 декларації з метою отримання податкової знижки на суму 28,3 тис.грн.

График приема граждан в налоговой инспекции Одессы Киевского района

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області

flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы