» » Підприємці, котрі мають ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем і цигарками, звітуються до 10 числа щомісяця
ornament-full-title

Підприємці, котрі мають ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем і цигарками, звітуються до 10 числа щомісяця

ornament-full-title
ДПІ у Київському районі м. Одеси повідомляє що звіти за новими формами № 1-РА, № 1-РТ суб’єкти підприємництва, які мають ліцензії на роздрібний продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів, подаються до 10 числа місяця, що настає за звітним, за встановленими формами, - нагадують в ДПІ у Київському районі м. Одеси.  
Ці звіти подають СПД, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами незалежно від форм власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі.
У разі, якщо СПД мають в своєму складі структурні одиниці, які не є юридичними особами, Звіти № 1-РА, № 1-РТ заповнюється в цілому щодо підприємства з урахуванням усіх структурних одиниць, а у графі «Реєстраційний номер ліцензії» зазначається загальна кількість ліцензій, графа «строк дії ліцензії» не заповнюється.
Інформація подається за кодами та видами алкогольних та тютюнових виробів згідно з додатками до  Наказу Мінфіну від 11.02.2016 № 49.
У разі неподання чи несвоєчасного подання звітів або подання звітів з недостовірними відомостями про обсяги обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у розмірі 17 000 гривень.
Довідково: Наказ Міністерства фінансів України  від 11.02.2016 № 49. 
Пресс-служба СГНИ по ОКП в г.Одессе МГУ ГФС
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы