» » До уваги громадян – власників земельних ділянок!
ornament-full-title

До уваги громадян – власників земельних ділянок!

ornament-full-title
Державна податкова інспекція у Київському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області нагадує громадянам – власникам земельних ділянок, що відповідно до норм Податкового Кодексу України  нарахування фізичним  особам сум земельного податку проводиться фіскальними органами, які видають платникові до 1 липня поточного року документ на сплату податку.
Сплачується земельний податок протягом 60 днів з дня вручення документу. У 2016 році граничний строк сплати зобов'язання, вказаного у квитанції - 29 серпня.
Податковим кодексом також визначено, що від сплати земельного податку звільняються: інваліди першої і другої групи; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.
Громадян, на яких не поширюється право на  пільгу та  мають у власності чи користуванні земельну ділянку, запрошуємо до 1 липня  поточного року відвідати Державну податкову інспекцію у Київському районі м. Одеси за адресою пр-т. Ак. Глушко, 17/2, вікно 14-15  та отримати податкове повідомлення-рішення по сплаті податку. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 783-61-79.
Пресс-служба СГНИ по ОКП в г.Одессе МГУ ГФС
flagОцени статью!
rel-left Похожие новости rel-right

banner

banner

Наши Группы