» » Особи, відповідальні за сплату податку при отриманні у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав
ornament-full-title

Особи, відповідальні за сплату податку при отриманні у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав

ornament-full-title
Особами, відповідальними за сплату податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину.
Дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, і зазначається в річній податковій декларації, крім спадкоємців-нерезидентів, які зобов'язані сплатити податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини та спадкоємців, які отримали у спадщину об'єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, а також іншими спадкоємцями - резидентами, які сплатили податок до нотаріального оформлення об'єктів спадщини. 
Згідно статті 174.4. Податкового кодексу України нотаріус щокварталу подає до органу державної податкової служби за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про видачу свідоцтв про право на спадщину та/або посвідчення договорів дарування в порядку, встановленому цим розділом для податкового розрахунку. 
Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатитисуму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

График приема граждан в налоговой инспекции Одессы Киевского района

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області

flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы