» » ДПІ у Київському районі м.Одеси: Подаємо декларацію за кожен звітний період
ornament-full-title

ДПІ у Київському районі м.Одеси: Подаємо декларацію за кожен звітний період

ornament-full-title

Відповідно до пункту 49.2 статті 49 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний за кожний звітний період подавати декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.

Платники податку на прибуток підприємств, які оподатковуються за ставкою 0% відповідно до пункту 154.6 статті 154 Податкового кодексу, подають контролюючим органам декларації (розрахунки) з податку на прибуток підприємств за спрощеною формою. Податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один із таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Для надсилання податкової звітності в електронному вигляді, платники податків можуть безкоштовно отримати посилений сертифікат ключа, в представництві будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів, які працюють у відкритих Центрах обслуговування платників податків

Шановні платники податків Київського району м. Одеси, отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно, звернувшись до секторів акредитованого Центру сертифікації ключів, які надають послуги щодо оформлення безоплатних електронних ключів за адресами:

-м. Одеса, Французький бульвар, 7, 2 поверх, каб.209, тел.725-64-05 (на території ДПІ у Приморському районі м.Одеси);

-м. Одеса, вул.Стовпова,16, 1-й поверх, каб.109 (на території ДПІ у Малиновському районі м.Одеси).

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі
м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы