» » Чи з’явилась можливість надання заяв на реєстрацію РРО засобами електронного зв’язку
ornament-full-title

Чи з’явилась можливість надання заяв на реєстрацію РРО засобами електронного зв’язку

ornament-full-title
На питання платників податків, які надійшли в телефонному режимі «гаряча лінія» відповідає начальник управління ІТ та обліку платників ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Курунова Ольга Володимирівна: 

Питання: Чи з’явилась можливість надання заяв на реєстрацію РРО засобами електронного зв’язку.

Відповідь: 18.10.213 набув чинності наказ Міністерства доходів і зборів України за номером 417 „Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій", яким передбачено можливість реєстрації РРО шляхом подання заяв в електронному вигляді засобами електронного кабінету платника податків, що суттєво зменшить строки реєстрації та кількість візитів суб'єктів господарювання до органів доходів і зборів. При цьому правила, порядок та строки розгляду органами доходів і зборів заяв, поданих в електронному вигляді, є такими самими як і для заяв, поданих у паперовому вигляді.

Також передбачено можливість надання довідки про резервування фіскального номера РРО безпосередньо на електронну адресу центра сервісного обслуговування (далі - ЦСО) у разі, якщо такий ЦСО включено до системи подання податкових документів в електронному вигляді.

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі
м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області

 

flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы