» » Довідка про ліквідіцію субєкта господарювання має обмежений термін дії
ornament-full-title

Довідка про ліквідіцію субєкта господарювання має обмежений термін дії

ornament-full-title
Після проведеної документальної позапланової перевірки платника податків та його відокремлених підрозділів та спливу законодавчо встановлених строків сплати узгоджених грошових зобов’язань такого платника та його відокремлених підрозділів, у разі відсутності заперечень органу доходів і зборів щодо здійснення державної реєстрації припинення платника податків та встановлення факту відсутності заборгованості платника податків та його відокремлених підрозділів перед бюджетом щодо сплати платежів, орган доходів і зборів складає довідку про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів за ф. №22-ОПП.
Довідка за ф. №22-ОПП може бути видана такій особі безпосередньо в органі доходів і зборів, але не пізніше третього робочого дня, наступного за днем реєстрації довідки в органі доходів і зборів. Після закінчення триденного строку довідка направляється поштою.
Якщо ліквідовується платник податків, який перебуває на обліку в органі за основним місцем обліку та одночасно в інших органах доходів і зборів перебуває на обліку за неосновним місцем обліку чи перебувають на обліку його відокремлені підрозділи, довідка про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів за ф. №22-ОПП видається такому платнику податків органом доходів і зборів за основним місцем обліку лише після отримання від усіх інших зазначених органів висновків про відсутність заборгованості щодо сплати платежів.
Платникам податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації, та які не включаються до Єдиного державного реєстру, а також щодо яких законом або нормативно-правовим актом Кабінету Міністрів України для проведення реєстрації припинення платника податків вимагається довідка про зняття з обліку платника податків, замість довідки за ф. №22-ОПП видається довідка про зняття з обліку платника податків за ф. №12-ОПП.
Довідки за ф. №22-ОПП та за ф. №12-ОПП є дійсними протягом двох місяців від дня їх реєстрації в органі доходів і зборів.
Після завершення строку дії довідки за ф. №12-ОПП або за ф. №22-ОПП повторна довідка видається протягом місяця від дня отримання звернення платника податків про заміну довідки у такому ж порядку, як і попередня довідка.
Додатково повідомляємо, що інформацію з даного питання, а також адміністрування єдиного соціального внеску та інших питань щодо оподаткування можна отримати у Центрі обслуговування платників податків  за адресою:  м. Одеса, пр-т Ак. Глушко, 17/2 , а також  за телефоном (048) 749-17-70.

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області

flagОцени статью!
rel-left Похожие новости rel-right

banner

banner

Наши Группы