» » «Пряма» телефонна лінія на тему: Податок на нерухоме майно, відмінне від замельної ділянки
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему: Податок на нерухоме майно, відмінне від замельної ділянки

ornament-full-title
11.12.2013 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з завідувачем сектору адміністрування майнових податків ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Максимовою Анжелікою Степанівною на тему:  «Податок на нерухоме майно, відмінне від замельної ділянки» за тел. (0482) 427-533.
На питання платників податків, які надійшли в телефонному режимі «гаряча лінія» відповідає завідувач сектору адміністрування майнових податків ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Максимова Анжеліка Степанівна:  
Питання: Чи слід подавати податкову декларацію з податку на нерухоме майно платнику – юридичній особі, якщо у межах одного місяця 2013 р. було придбано і продано квартиру?  
Відповідь: Підпунктом 265.2.1 п.265.2 ст.265 Податкового кодексу визначено, що об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно є об’єкт житлової нерухомості, у т.ч. його частка.
У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому виникло право власності (пп..265.8.1 п.265.8 ст.265 Податкового кодексу).
Отже, якщо платник податків – юридична особа придбав та продав об’єкт житлової нерухомості в межах одного місяця, він звільняється від обов’язку обчислення та подання податкової декларації з податку на нерухоме майно. 
Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі
м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы