» » ДПІ у Київському районі м.Одеси: На питання платників податків відповідає Гаврилкевич Людмила Михайлівна
ornament-full-title

ДПІ у Київському районі м.Одеси: На питання платників податків відповідає Гаврилкевич Людмила Михайлівна

ornament-full-title
На питання платників податків, які надійшли в телефонному режимі «гаряча лінія» відповідає начальник відділу  начальника відділу забезпечення доступу до публічної інформації, організації розгляду звернень громадян, надання адміністративних та консультативних послуг ДПІ у Київському районі м.Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Гаврилкевич Людмила Михайлівна
Питання: Починаючи з 1 жовтня 2013 року  органами Міндоходів розпочалось адміністрування   єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Де можна більш детально ознайомитись з порядком адміністрування ЄСВ?   
Відповідь: Для зручності платників єдиного соціального внеску на порталі Міндоходів у Єдиній базі податкових знань створено окрему категорію «Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яка містить інформацію про законодавчу та нормативно-правову  бази, відповіді на запитання платників.
На даний час проводиться роз’яснювальна робота з питань сплати ЄСВ на відповідні рахунки та подання звітності до центрів обслуговування платників. 
Питання: Чи передбачено можливість отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами через Центр Обслуговування платників ДПІ у Київському районі м.Одеси? 
Відповідь: На виконання  Наказу Міністерства доходів і зборів України від 21.10.2013 р. № 603 «Про затвердження Порядку організації роботи головних управлінь Міндоходів з приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами»  Центр Обслуговування платників податків ДПІ у Київському районі м.Одеси здійснює  приймання документів та видачу ліцензій у  межах надання адміністративних послуг у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. 
Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі
м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області
flagОцени статью!
rel-left Похожие новости rel-right

banner

banner

Наши Группы