» » Терміни проведення документальних перевірок фізичної особи – підприємця
ornament-full-title

Терміни проведення документальних перевірок фізичної особи – підприємця

ornament-full-title
Тривалість документальної планової перевірки фізичної особи – підприємця не повинна перевищувати 10 робочих днів. Продовження строків проведення такої перевірки можливе за рішенням керівника контролюючого органу не більше як на 5 робочих днів.
Тривалість документальної позапланової перевірки (крім перевірки щодо відшкодування податку на додану вартість) фізичної особи – підприємця не повинна перевищувати 5 робочих днів.
Водночас тривалість документальної позапланової перевірки, що здійснюється у зв’язку з розпочатою процедурою припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, порушеним провадженням у справі про визначення банкрутом платника податків або поданням заяви про зняття з обліку платника податків, для  фізичних осіб – підприємців, які не мають найманих працівників, не повинна перевищувати 3 робочі дні, за наявності за два останні календарні роки одночасно таких умов: – платником податку подано податкову декларацію про відсутність доходів від провадження господарської діяльності; – платник податку не зареєстрований як платник податку на додану вартість; – в контролюючих органах відсутня податкова інформація щодо використання платником податку найманої праці фізичних осіб, відкритих платником податків рахунків у банках та інших фінансових установах.
Зазначені строки проведення перевірок встановлено статтею 82 Податкового кодексу України.  

График приема граждан в налоговой инспекции Одессы Киевского района

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській областідесси Головного управління Міндоходів в Одеській області

flagОцени статью!
rel-left Похожие новости rel-right

banner

banner

Наши Группы