» » Автотранспортний засіб передали на АТО – що робити з ПДВ
ornament-full-title

Автотранспортний засіб передали на АТО – що робити з ПДВ

ornament-full-title
Державна податкова інспекція у Київському районі м.Одеси повідомляє про порядок нарахування податкових зобов'язань з податку на додану вартість у разі передачі підприємством власних транспортних засобів згідно із Законом України від 21.10.1993 №3543 "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". 
Оскільки у випадку залучення транспортних засобів згідно з Мобілізаційним планом України для забезпечення потреб Збройних Сил України переходу права власності на авто не відбувається (фактично це - передача в тимчасове користування), в обліку платника податку на додану вартість така передача не визначається як об'єкт оподаткування, оскільки не відбувається операції з постачання автомобілів.
Звертаємо увагу на важливість документального оформлення факту передачі транспортних засобів, залучених під час мобілізації. А саме – обов’язково слід оформити акти приймання-передачі, в яких зазначити відомості про власників, технічний стан, залишкову (балансову) вартість та інші необхідні відомості, що дають змогу ідентифікувати транспортні засоби.
Якщо після мобілізації транспортний засіб не повертається підприємству і за нього нараховується компенсація, то така компенсація розглядається як оплата вартості такого транспортного засобу. У цьому разі транспортний засіб визнається проданим за бюджетні кошти, і на дату отримання таких коштів (компенсації) мають бути визначені податкові зобов'язання з податку на додану вартість.

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області


 Информация для БУХГАЛТЕРОВ!!!
ВПЕРВЫЕ в Одессе АВТОРСКИЙ бухгалтерский семинар от ВЕДУЩИХ специалистов ИНТЕРАКТИВНОЙ БУХГАЛТЕРИИ
Лектор: Ведущие специалисты издания ИНТЕРАКТИВНАЯ БУХГАЛТЕРИЯ - МОРОЗОВСКАЯ Галина (ведущий бухгалтер эксперт) и выпускающие редактора издания
Тема семинара: Налоговая весна 2015 года, все изменения 
Дата проведения: 9 апреля 2015 года
Адрес проведения семинара будет сообщено дополнительно
Начало: регистрации в 09.30, начало семинара в 10.00 
Контакты: тел. (048) 704-18-69, 704-18-79, 704-20-89
Е-mail: rialemon@mail.ru, fresh-inform@mail.ru, rialemonba@mail.ru 
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы