» » За неведення податкового обліку – відповідальність
ornament-full-title

За неведення податкового обліку – відповідальність

ornament-full-title

Відповідно до ст. 163 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-X (далі - КУпАП) відсутність податкового обліку, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку, у тому числі неподання або несвоєчасне подання аудиторських висновків, подання яких передбачено законами України, тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частинами першою і другою ст. 163 прим. 1 КУпАП, не вважаються порушенням платником податків встановленого порядку ведення податкового обліку, якщо платник податків досяг податкового компромісу відповідно до підрозділу 92розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України.


Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області

flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы