» » «Пряма» телефонна лінія на тему : «Застосування РРО фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування у 2015 році»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему : «Застосування РРО фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування у 2015 році»

ornament-full-title
03.06.2015 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з   начальником управління реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області Куруновою О.В. на тему: «Застосування РРО фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування у 2015 році» тел. (048) 798-80-43.  

Питання: Чи обов’язково використовувати РРО підприємцю (фізособа – платник єдиного податку 2 групи), що займається виробництвом продукції, яку потім реалізовує за готівку ?

Відповідь: Пунктом 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України передбачено, що фізичні особи – підприємці – платники єдиногоподатку другої і третьої груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібно роздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

У всіх інших випадках платники єдиного податку – фізичні особи – підприємці другої і третьої груп зобов’язані застосовувати РРО.


Питання: Чи потрібен реєстратор розрахункових операцій при продажу газет, журналів ?

Відповідь: Відповідно до п.10 ст.9 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95- ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки при продажу у кіосках, з лотків та розносок газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати.

Ця норма закону застосовується за умови, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відсотків загального товарообігу при відсутності продажу алкогольних напоїв та підакцизних непродовольчих товарів.


Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы