» » «Пряма» телефонна лінія на тему : «Застосування РРО фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування у 2015 році»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему : «Застосування РРО фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування у 2015 році»

ornament-full-title
22.07.2015 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з   начальником управління реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області Куруновой О. В. на тему: «Застосування РРО фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування у 2015 році» тел. (048) 798-80-43.

Питання: Підскажіть будь ласка в банківських установах необхідно застосувати РРО для проведення вартості банківських послуг?
Відповідь: Відповідно до п. 2 ст. 9 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95 – ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями, реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при виконанні усіх банківських послуг, крім операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, та операцій комерційних агентів банків з приймання готівки для подальшого її переказу.

Питання: Якщо магазин не працює чи потрібно роздруковувати Z-звіти?
Відповідь: Відповідно пункту 9 статті 3 Закону №265 суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції із застосуванням РРО зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.
Отже, якщо господарська діяльність на об’єкті протягом дня не проводилась, то фіскальний звітний чек не друкується.

Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы