» » Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання (в т.ч. виробник), що реалізує пальне на експорт реєструватись платником акцизного податку?
ornament-full-title

Чи зобов’язаний суб’єкт господарювання (в т.ч. виробник), що реалізує пальне на експорт реєструватись платником акцизного податку?

ornament-full-title
Згідно з п.п. 213.2.1 п. 213.2 ст. 213 ПКУ операції з вивезення (експорту) підакцизних товарів (продукції) платником податку за межі митної території України віднесено до операцій з підакцизними товарами, які не підлягають оподаткуванню акцизним податком.
Таким чином, суб’єкт господарювання (в т.ч. виробник), що здійснює експорт пального, не повинен реєструватись платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне.
Прес-служба СДПІ з ОВП у м.Одесі МГУ ДФС
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы