» » «Пряма» телефонна лінія на тему : «Адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему : «Адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування»

ornament-full-title
01.06.2016 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з  в.о. начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у Київському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області ДПІ у Київському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області Шведчиковою О.В. на тему: «Адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» (048) 798-80-43.

Питання: Чи нараховується ЄСВ 22 % на суму матеріальної допомоги, виплаченої відповідно до пп. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 Податкового кодексу України?
Відповідь: Єдиний внесок нараховується на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці», та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

Питання: Якщо працівник є фізичною особою-підприємцем та на підприємстві отримує зарплату 1000 грн., єдиний соціальний внесок утримується з нарахованої йому чи з мінімальної зарплати?
Відповідь: У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.
При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску, встановлена частиною 5 статті 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2494-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», із змінами та доповненнями, застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру.

Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы