» » «Пряма» телефонна лінія на тему: «Податок на нерухоме майно у 2014 році, з урахуванням останніх змін у законодавстві»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему: «Податок на нерухоме майно у 2014 році, з урахуванням останніх змін у законодавстві»

ornament-full-title
21.05.2014 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з завідувачем сектору адміністрування майнових податків ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Максимовою А.С. на тему: «Податок на нерухоме майно у 2014 році, з урахуванням останніх змін у законодавстві» по тел. (0482)495-067. 

Питання:  З якого періоду потрібно проводити перерахунок податкового зобов'язання по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, юридичним особам?
Відповідь:  Податкові зобов'язання платників податку – юридичних осіб потребують перерахунку з урахуванням загальної площі об'єктів житлової нерухомості, у т.ч. їх часток, як бази оподаткування для такого податку з 01.04.2014 року. За І квартал 2014 року перерахунок податкового зобов'язання проводити не потрібно.

Питання:  За який рік повинні сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичні особи?
Відповідь: Для фізичних осіб першим базовим податковим періодом для податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є 2013 р., але у 2013 р. контролюючі органи не нараховували цей податок фізичним особам – платникам податку, і цей податок ними не сплачувався, тому в 2014 р. фізичним особам податок на нерухоме майно нараховуватиметься за 2013 рік. При цьому базою оподаткування буде житлова площа об’єктів житлової нерухомості, у тому числі їх часток, оскільки згідно зі ст.58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії у часі, крім випадків, коли вони пом’якшують чи відміняють відповідальність особи.

График приема граждан в налоговой инспекции Одессы Киевского района

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області

flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы