» » «Пряма» телефонна лінія на тему: «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з урахуванням останніх змін у законодавстві»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему: «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з урахуванням останніх змін у законодавстві»

ornament-full-title
18.06.2014 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з  завідувачем сектору адміністрування майнових податків ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Максімова А. С. на тему: «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з урахуванням останніх змін у законодавстві» (0482)495-067

Питання: Який граничний строк сплати податкового зобов'язання по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановлений для фізичних осіб ?
Відповідь: Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Питання: Який термін подання звітності по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, юридичними особами щодо новоствореного об'єкта житлової нерухомості ?
Відповідь: Щодо новоствореного (нововведеного)  об'єкта житлової нерухомості  декларація подається протягом місяця з  дня виникнення права власності на такий об'єкт. 

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області

flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы