» » «Пряма» телефонна лінія на тему : «Податковий компроміс»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему : «Податковий компроміс»

ornament-full-title
01.04.2015 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з   заступником начальника управління – начальником відділу організації та супроводження перевірок платників податків ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області  Москаленко Н. Г. на тему: « Податковий компроміс » тел. (048) 798-80-43.  

Питання: Які періоди підлягають коригуванню по процедурі податкового компромісу ?

Відповідь: Пунктом 11 підрозділу 9 прим.2 розділу ХХ Податкового кодексу України передбачено, що податковий компроміс з урахуванням строків давності відповідно до статті 102 Кодексу застосовується до правовідносин, що виникли до 1 квітня 2014 року.

Відповідно до ст.102 Кодексу під строком давності розуміється визначення грошових зобов’язань протягом 1095 днів з дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, а якщо така декларація була подана пізніше, - за днем її фактичного подання.

Отже уточнювати податкові зобов’язання можна за період з квітня 2011 року по березень 2014 року включно. 


Питання: Коли наступає момент досягнення податкового компромісу ?

Відповідь: Відповідно до пункту 8 підрозділу 9 прим.2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України податковий компроміс вважається досягнутим після сплати платником податків узгоджених податкових зобов’язань згідно з цим підрозділом.

Отже, у разі несплати платником податків такого податкового зобов’язання таке податкове зобов’язання вважається неузгодженим.

За умови досягнення податкового компромісу платники звільняються від фінансової, адміністративної, кримінальної відповідальності за заниження податкових зобов’язань.

Після досягнення податкового компромісу згідно з підрозділом 9 прим.2 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ такі зобов’язання не підлягають оскарженню та їх розмір не може бути змінений в інших податкових періодах.


 

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у Київському районі м. Одесси Головного управління Міндоходів в Одеській області

flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы