» » «Пряма» телефонна лінія на тему : «Декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему : «Декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році»

ornament-full-title
29.04.2015 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з   начальником відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області Шведчиковою О. В. на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році» тел. (048) 798-80-43. 

Питання:  Чи необхідно подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи фізичній особі, яка у звітному календарному році отримала дохід від продажу нерухомого майна, яке перебувало у власності понад три роки?
Відповідь: Враховуючи те, що дохід, отриманий фізичною особою у звітному календарному році від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року нерухомого майна, яке перебувало у власності понад три роки, не оподатковується, то подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи не обов’язково.

Питання: В яких випадках платник податку фізична особа звільняється від обов’язкового подання декларації, незалежно від видів отриманих доходів?
Відповідь:  Платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації в таких випадках:
- якщо вони є неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року;
- перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав станом на кінець граничного строку подання декларації;
- перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року;
- перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року;
- в інших випадках, визначених розділом IV Податкового кодексу України.    

Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы