» » «Пряма» телефонна лінія на тему : «Застосування РРО фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування у 2015 році»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему : «Застосування РРО фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування у 2015 році»

ornament-full-title
06.05.2015 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з   начальником управління реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області Куруновою О. В. на тему: «Застосування РРО фізичними особами – підприємцями на спрощеній системі оподаткування у 2015 році» тел. (048) 798-80-43.  

Питання:  Я плательщик єдиного налога, торгую на рынках Украины (выездная торговля). Необходимо ли мне приобретать кассовый аппарат?
Відповідь:  От использования кассовых аппаратов освобождаются плательщики единого налога, которые осуществляют розничную, мелкооптовую продажу и выездную торговлю. То есть, торговцы на рынках в розницу освобождены. Также освобождаются киоски прессы, автоцистерны с живой рыбой, квасом и т. д.

Питання:  Підкажить, будь ласка чи подовжується мораторій на перевірки з питань дотримання порядку застосування РРО для «спрощенців», та за яких умов ? 
Відповідь:  Платники єдиного податку ІІ та ІІІ груп, які не пізніше 30.06.2015 р. почнуть застосовувати в своїй господарський діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017 року звільняються від проведення, відповідно до норм ПКУ, перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО. У платників єдиного податку ще є час для встановлення РРО, але поквапитися  потрібно щоб встигнути встановити та зареєструвати реєстратори розрахункових операцій. Враховуючи велику кількість платників єдиного  податку встановлення электронного касового аппарату може тривати до місяця. 

Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області
flagОцени статью!

banner

banner

Наши Группы