» » «Пряма» телефонна лінія на тему : «Електронні сервіси ДФС України»
ornament-full-title

«Пряма» телефонна лінія на тему : «Електронні сервіси ДФС України»

ornament-full-title
13.05.2015 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з   начальником управління реєстрації платників та електронних сервісів ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області Куруновою О. В. на тему: «Електронні сервіси ДФС України» тел. (048) 798-80-43.  

Питання: Підприємство нещодавно зареєструвалось платником ПДВ , як отримати реквізити рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість?

Відповідь: Повідомлення про реквізити таких рахунків автоматично розсилаються платникам податків на електронні адреси, що використовувалися ними для подання електронної звітності.

Також платник податків має змогу дізнатися реквізити рахунку, та повну інформацію з Системи електронного адміністрування ПДВ у межах електронного документообігу з ДФС України. У доступному спеціалізованому програмному забезпеченні необхідно обрати форму звіту за кодом J1301201 (для юридичних осіб) або F1301201 (для ФОП) «Запит щодо отримання реквізитів рахунку та відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість та суми податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових». Після заповнення обов’язкових атрибутів, зберегти запит, накласти електронні цифрові підписи та відправити до ДФС.На запит від ДФС на електронну адресу платника податку повинні прийти квитанції про прийняття запиту, а потім повідомлення за формою J1401201 (для юридичних осіб) або F1401201 (для ФОП) « Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ».


Питання: Як отримати витяг з Єдиного реєстру податкових накладних?

Відповідь: Відповідно до пункту 13. Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29 грудня 2010 року №1246 (із змінами та доповненнями) з метою отримання інформації, що міститься у Реєстрі, платник податку складає запит з а допомогою спеціалізованого програмного забезпечення в електронному вигляді у форматі (відповідно до стандарту), затвердженому в установленому порядку, та надсилає його засобами телекомунікаційного зв'язку ДФС за кодом форми J(F) 1300103 «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних».

На запит платника податку щодо надання інформації, яка міститься у Реєстрі, безоплатно видається «Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних» за кодом форми J(F)1400103.


Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління ДФС в Одеській області
flagОцени статью!
rel-left Похожие новости rel-right

banner

banner

Наши Группы